AdresGezgini’ne İzmir Ticaret Odası’ndan Özel Ödül!

İzmir Ticaret Odası Geleneksel Vergi Ödül Töreni kapsamında 2015 yılında Yüksek Kazanç beyan ederek ülke ekonomisine yaptığımız katkıdan ve başarılarımızdan dolayı Özel Ödül ile ödüllendirildik.

CHP İzmir Milletvekili Sn. Mustafa Balbay ve AdresGezgini Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi Nejla Mocan

İzmir Ticaret Odası Geleneksel Vergi Ödül Töreni İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu gibi değerli isimlerin katılımıyla İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde gerçekleşti.

İzmir Ticaret Odası Geleneksel Vergi Ödül Töreni, İzmir Ticaret Odası Başkanı Sn. Ekrem Demirtaş‘ın konuşmasıyla başladı. “İzmir tüccarı en zor gününde bile daima vergi borcunu gününde ödemeyi öncelikli görev saymıştır.” sözleriyle ödül almaya hak kazanan bütün üyelere teşekkür eden Demirtaş, sözü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Aziz Kocaoğlu’na bıraktı.

izmir-ticaret-odası-başkanı-ekrem-demirtaş

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Oy kullanma ve vergi verme gibi konularda vatandaşlık bilincinin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi. İzmir 55 milyar lira vergi beyan etti ve 52.3 milyarını aynı yıl ödedi. Merkezi hükümetten ise İzmir’e harcanan miktar 13 milyar TL’dir. İzmir her sene olduğu gibi 2016’da da 39 milyar liralık fazla ödemede bulundu. Ege’deki tüm iller, verdikleri vergiden fazlasını yatırım olarak devletten geri alıyor. Verdiğinin altında yatırım alan tek kent İzmir. Ben İzmirlilerin bu dürüstlüğü nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi. İzmir’in son yıllarda özellikle turizm sektöründe yaptığı atılımlardan ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İzmir tanıtım projesi izmiredoyamazsın‘ın başarısından bahseden Kocaoğlu’nun konuşmasının ardından ödül törenine geçildi

izmir-büyükşehir-belediye-başkanı-aziz-kocaoğlu

En fazla vergi veren ve en fazla döviz kazandıran İTO üyesi firmaların ödül aldığı İzmir Ticaret Odası Geleneksel Vergi Ödül Töreni’nde ödül almaktan ve ülke ekonomisine yaptığımız katkılardan dolayı gurur duyuyoruz.

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini'nden Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>