AdresGezgini İnfografik Tanıtım Filmi: Google Reklamları ve Kobiler

Google AdWords reklamlarının küçük ve orta ölçekli işletmeler için ne derecede faydalı bir tanıtım aracı olduğunu göstermek adına yarattığımız ilk infografik tanıtım filmimiz “Google Reklamları ve Kobiler”, geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Tüm grafik animasyonları Grafiker Çetin Can Karaduman tarafından gerçekleştirilen infografik videonun seslendirmesi bendeniz Işıl Yılmaz tarafından gerçekleştirildi. Vimeo, Dailymotion ve Youtube gibi video kanallarından izlenebilen tanıtım filmimiz, özellikle Türkiye’de internet reklamcılığı alanında çalışmak isteyen kobiler için önemli bir tanıtım aracıdır.

6 dakikalık tanıtım filmimizin ilk yarısında Türkiye’de internet kullanımı, kullanımın yaygınlaşması ve arama motoru reklamcılığı hakkında bilgi veriliyor. Filmin diğer yarısında ise bir nakliye firması sahibi olarak yarattığımız hayali karakter Muharrem Öztürk’ün AdresGezgini ekibi ile tanışması ve Google AdWords reklamlarını kullanarak profesyonel iş hayatında nasıl önemli bir yere geldiği anlatılıyor.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini'nden Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>