BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini İnfografik Tanıtım Filmi: Google Reklamları ve Kobiler

AdresGezgini İnfografik Tanıtım Filmi: Google Reklamları ve Kobiler

Google AdWords reklamlarının küçük ve orta ölçekli işletmeler için ne derecede faydalı bir tanıtım aracı olduğunu göstermek adına yarattığımız ilk infografik tanıtım filmimiz "Google Reklamları ve Kobiler", geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Tüm grafik animasyonları Grafiker Çetin Can Karaduman tarafından gerçekleştirilen infografik videonun seslendirmesi bendeniz Işıl Yılmaz tarafından gerçekleştirildi. Vimeo, Dailymotion ve Youtube gibi video kanallarından izlenebilen tanıtım filmimiz, özellikle Türkiye'de internet reklamcılığı alanında çalışmak isteyen kobiler için önemli bir tanıtım aracıdır.

6 dakikalık tanıtım filmimizin ilk yarısında Türkiye'de internet kullanımı, kullanımın yaygınlaşması ve arama motoru reklamcılığı hakkında bilgi veriliyor. Filmin diğer yarısında ise bir nakliye firması sahibi olarak yarattığımız hayali karakter Muharrem Öztürk'ün AdresGezgini ekibi ile tanışması ve Google AdWords reklamlarını kullanarak profesyonel iş hayatında nasıl önemli bir yere geldiği anlatılıyor.
Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap