AdresGezgini AR-GE Merkezi Çalışmalarına Başladı

img_0174

AdresGezgini yönetim kurulunun uzun süredir üzerinde çalıştığı AR-GE Merkezi çalışmalarına, yazılım ve proje geliştirme stratejilerinin tarihine ve en yeni yazılım – proje geliştirme stratejilerine göz attığımız Yönetim Kurulu toplantısıyla hız verdik. AR-GE Merkezinde kullanacağımız yazılım ve proje geliştirme stratejisini seçerek, çalışma modelindeki değişiklikleri tamamladık.

img_0175AdresGezgini ekibi ve yöneticileri olarak iletişimin her zaman başarılı sonuçlar getireceğine ve ekip motivasyonunun proje kalitesine etkisi olduğuna inanıyoruz. Yazılım ve proje geliştirme stratejimizi; proje kalitesine etkisini, ekip yönetiminde ve iş akışındaki yerini göz önünde bulundurarak değerlendirdik.  AR-GE ekibimiz ile Google reklamları başta olmak üzere tüm hizmetlerimizi dünyanın önde gelen şirketlerinin kullandığı modeller ile yönetmeye, maksimum müşteri memnuniyeti ve maksimum çalışan motivasyonu ile şekillendirmeye devam edeceğiz.

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini'nden Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>