Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Günü’ndeydik

Adnan Menderes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenen, lisans 3. ve 4. sınıf ve lisans üstü öğrencilerinin sektörler ve iş imkanları ile ilgili bilgi almaları amacıyla firmalarla buluşmasını sağlayan Kariyer Günü’ne katıldık.

Teknik Takım Üyesi Gamze Gizem Aksakal, Dila Özmen, Kurucu Ortağımız Dr. İlker Tanyer, Yrd. Doç. Dr. İlhan Baştürk
Teknik Takım Üyesi Gamze Gizem Aksakal, Dila Özmen, Kurucu Ortağımız Dr. İlker Tanyer, Yrd. Doç. Dr. İlhan Baştürk

AdresGezgini Teknik Takım Üyesi Gamze Gizem Aksakal ve Dila Özmen açılan stantta Mühendislik öğrencilerinin mezuniyet sonrası yaşanan zorluklar, kariyer hedefi ve mülakatlar ile ilgili sorularını yanıtladı. Öğrenciler, kurucu ortağımız Dr. İlker Tanyer‘in ziyaretiyle AdresGezgini’nin kuruluş ve başarı hikayelerini dinleme şansı buldu.

adnan-menderes-üniversitesi-kariyer-günleri-1

Polat Makina, Türk Telekom, Özçelik Steel gibi firmaların ve Gıda Mühendisi Gibi Düşünmek kitabının yazarı Abdullah Reha Nazlı‘nın katılımlarıyla renklenen Kariyer Günü etkinliğinde Dila Özmen ve Gamze Gizem Aksakal AdresGezgini’nin çalışma ortamından, kariyer olanaklarından, dijital pazarlama sektöründen ve başta Google AdWords Reklamları olmak üzere verdiğimiz hizmetlerden bahsettiler.

adnan-menderes-üniversitesi-kariyer-günleri-3

Bizleri ağırlayan Adnan Menderes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yar. Doç. Dr İlhan Baştürk‘e ve etkinliğe katılan değerli mühendislik öğrencilerine çok teşekkür ederiz.

 

 

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini Etkinlikleri kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>